Izolacja termiczna w Krakowie, Nowym Sączu i Nowym Targu

Izolacja termiczna w Krakowie, Nowym Sączu i Nowym Targu

Izolacja termiczna zawsze powinna być wykonywana z najwyższej jakości materiałów, co coraz bardziej uświadamiają sobie inwestorzy z Krakowa, Nowego Sącza i Nowego Targu. Jej właściwy dobór i wykonanie w dużej mierze niwelują ryzyko powstawania mostków termicznych, a tym samym sprzyjają eliminacji strat cieplnych. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość uzyskania stabilnego podłoża, które idealnie sprawdzi się pod wykonanie wylewki anhydrytowej.

Spis treści:
Dlaczego jest ważna?
Odpowiednie ocieplenie podłogi
Wysokiej jakości materiały
O czym powinni pamiętać inwestorzy?
Profesjonalna obsługa
Kompleksowa współpraca

Dlaczego izolacja termiczna budynku jest ważna i komu warto zlecić usługi w Krakowie, Nowym Sączu i Nowym Targu?

Izolacja termiczna budynku jest bardzo ważnym elementem praktycznie każdej inwestycji w Krakowie, Nowym Sączu oraz Nowym Targu, a usługi jej skutecznego przygotowania w województwie małopolskim oferuje nasza firma LEVEL. Aby zapewnić odpowiednio szczelną barierę termoizolacyjną, przykładamy bardzo dużą wagę do jakości i staranności wszystkich etapów procesu wykonawczego. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie wysokiej klasy materiałów izolacyjnych, które dostarcza nam renomowany producent. Dbamy również o to, aby wszystkie wykorzystane rozwiązania posiadały odpowiednie parametry.

Odpowiednie ocieplenie podłogi

Izolacja podłogi często uznawana jest za mniej istotną niż chociażby ocieplenie zewnętrzne lub poddasza. W praktyce spełnia jednak bardzo ważne funkcje, dlatego stanowi kluczowy element skutecznej termoizolacji budynku. Błędy w jej wykonaniu mogą prowadzić do licznych problemów, takich jak nierównomierny zwrot ciepła przez ogrzewanie podłogowe czy zawyżone rachunki. Ocieplenie podłogi funkcjonuje zarazem jako podbudowa pod wylewkę, przez co musi spełniać konkretne parametry wytrzymałościowe. Nie bez znaczenia pozostaje jej poprawne wbudowanie, ograniczające ryzyko występowania nierówności na powierzchni czy pękania i osiadania posadzki. Izolacja podłogi wpływa jednocześnie na warunki akustyczne pomieszczeń, a tym samym komfort użytkowania budynku.

Wysokiej jakości materiały

Aby izolacja tego typu dobrze spełniała swoje funkcje, musi być wykonana z użyciem najlepszych jakościowo materiałów. Obecnie do produktów często wykorzystywanych w tym celu należą, m.in. płyty PIR, płyty XPS, piana mineralna, pianobeton, styrobeton czy wełna, jednak największą popularnością wciąż cieszy się styropian. Płyty z tego materiału muszą spełniać szereg wytycznych i posiadać właściwe parametry, jednak w praktyce nie każdy producent jest w stanie to zagwarantować. W naszej firmie, która działa na terenie Krakowa, Nowego Sącza i Nowego Targu korzystamy z produktów sprawdzonej marki Termoorganika, które w pełni odpowiadają deklarowanym normom budowlanym i pozwalają na zastosowanie do izolacji wysokiej klasy styropianu podłogowego.

Izolacja termiczna

Czym charakteryzuje się najlepsza izolacja termiczna i o czym powinni pamiętać inwestorzy z Krakowa, Nowego Sącza oraz Nowego Targu?

Najlepsza izolacja termiczna to taka, która zostanie wykonana przez doświadczoną firmę posadzkarską z Krakowa, Nowego Sącza bądź z Nowego Targu. Realizacja naszych usług gwarantuje zachowanie prawidłowej grubości wylewki, ponieważ przed ułożeniem starannie ustalamy dokładne parametry i warstwy wykończeniowe poprzez poziomowanie powierzchni. Dbamy również o odpowiednią redukcję ilości zużytego materiału w przypadku nieprzewidzianych w projekcie różnic, niwelując potrzebę wykonania grubszej wylewki poprzez dołożenie izolacji.

Profesjonalna obsługa

W naszej firmie dbamy o uzupełnianie ubytków w izolacji za pomocą płynnego styropianu oraz niskoprężnej pianki montażowej, a także sprawnie mocujemy do siebie warstwy przy użyciu specjalnych klejów. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie ciągłości i stabilności powierzchni. Materiał układamy warstwowo, pamiętając o właściwej grubości i przykrywaniu szczelin z poprzedniej warstwy całymi płytami. Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z projektem, który uwzględnia rozłożenie folii PE, dylatacji brzegowej oraz izolacji. Jej grubość zawsze dobieramy w taki sposób, aby wylewka anhydrytowa posiadała odpowiednią grubość. W naszej firmie jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązania izolacyjne, które z powodzeniem spełnią wymagania i potrzeby każdego inwestora.

Kompleksowa współpraca

Korzystamy z materiałów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty. Izolacje wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnych laserów, a także dbamy o zniwelowanie ewentualnych nierówności podłóg. W rezultacie warstwa wylewki zachowuje pożądaną wysokość i nie posiada dużych różnic w grubości. Niwelacja izolacji przyczynia się do redukcji kosztów przygotowania wylewki anhydrytowej o co najmniej 20%. Nasza firma nieustannie bierze udział w szkoleniach i posiada sprawdzony zespół ekspertów. Na wszystkie usługi udzielamy stuprocentowej gwarancji, co daje pewność spełnienia najwyższych standardów oraz wieloletniej trwałości. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami firmy LEVEL oraz sprawdzenia naszej aktualnej oferty dostępnej w Krakowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i innych miastach województwa małopolskiego.

Brak komentarzy

Przykro nam, aktualnie nie pozwalamy na komentowanie naszych postów.